Produkty

Žulové pracovní desky

Mezi hlavní přednosti kuchyňské pracovní desky ze žuly, patří zejména její luxusní leštěný vzhled, životnost a odolnost vůči opotřebení. Tvrdost kamene číslo 7 Vám zaručí, že na své pracovní desce můžete bez obav krájet zeleninu, nebo naklepávat maso. Další výjimečnou vlastností je odolnost vůči vysokým teplotám, na desku můžete bez obav umístit nádobu rozehřátou do teploty až 300 °C.

Okenní parapety

Stavíte či předěláváte a rádi byste své nemovitosti přidali na eleganci a hodnotě? Řešením jsou okenní parapety z pravé přírodní žuly, hlavní výhody jsou snadná údržba a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Koupelnové doplňky

Přírodní žula se stává též nedílnou součástí koupelen. Je odolná proti všem látkám, snadno se udržuje, je hygienicky nezávadná, barevně stálá. Použití žuly lze velmi efektivně kombinovat i s jinými druhy materiálů nebo využít v kombinaci s podlahovým vytápěním. I ve vaší koupelně se můžete cítit jako na zámku.

Schody

Dodáváme žulové schody pro interiér i exteriér, vybírat je možné z několika variant povrchové úpravy (leštěný, neleštěný, semiš, protiskluzový drážkovaný). Schody ze žuly jsou téměř nerozbitné, oděruvzdorné a společně s žulovou dlažbou působí velice luxusním dojmem.

Grilovací kameny

Máte-li rádi letní grilování, pak určitě dejte přednost přípravě pokrmů na žulové grilovací desce. Hlavní výhody jsou, že potraviny nepřichází do přímého kontaktu s kouřem a ohněm a vy si tak můžete vychutnat mnohem zdravější potraviny. Velikost desky přizpůsobíme jakémukoliv grilu.

Dvoj-hroby

Dodáme a montujeme dvojhroby všech barevných variací a rozměrů. Cena se odvíjí od druhu žuly a velikosti hrobu, nejčastěji se prodávají dvojhroby s celozákrytem (Tarn, nebo Strzelin) v kombinaci s tmavým pomníkem z (Impala) ceny v rozměru 180 x 200 cm začínají na 34 450,- kč

Jedno-hroby

Dodáme a montujeme jedno-hroby všech barevných variací a rozměrů. Cena se odvíjí od druhu žuly a velikosti hrobu, nejčastěji se prodávají jednohroby s celozákrytem (Tarn, nebo Strzelin) v kombinaci s tmavým pomníkem z (Impala) ceny v rozměru 90 x 190 cm začínají na 19 450,- kč

Urnové hroby

Dodáme a montujeme urnové hroby všech barevných variací a rozměrů. Cena se odvíjí od druhu žuly a velikosti hrobu, nejčastěji se prodávají hroby (Tarn, Strzelin, Aurora India) v kombinaci s tmavým pomníkem z (Impala) ceny v rozměru 70 x 90 cm začínají na 11 450,- kč

Pomníky

Na výběr máme širokou škálu tvarových variací, pro bližší info navštivte naší vzorkovou prodejnu, nebo využijte poptávkový formulář.

Zákrytové desky

Dodáme zákrytové desky na jakýkoliv hrob.

Nerezové hřbitovní doplňky

Hledáte-li vkusné a dostupné řešení hřbitovních doplňků nabízíme široké množství nerezového sortimentu, ceny za lampičky a vázy začínají na 650,- Kč za KS. Sada váza + lampička 1 200,- kč.

- lampičky od 650,- kč

- vázy od 650,- kč

- urnové schránky (pro 2-3 urny) od 2 590,- kč

- schránky na foto od 890,- kč

- kříže od 280,- kč

Žulové hřbitovní doplňky

- lampičky

- vázy

- mísy

Chemie na kámen

I o kámen je třeba pečovat, proto u nás zakoupíte speciální produkty na údržbu přírodního i umělého kamene (impregnace zamezující vsakování vody, čističe mastnot a vosků, odstraňovače rzi atp).

Druhy hran

Nabízíme několik variant úpravy hran.

© 2014, ZuloveDesky.eu